Urodziny agroturystyka Inowrocław

Każdemu rodzicowi zależy, by urodziny dziecka były wyjątkowym, radosnym i udanym dniem. To jedyny taki dzień w roku. W związku z tym, chcąc pomóc w organizacji, przygotowaliśmy propozycje urodzinowej sielanki w wiejskim klimacie. Nasze gospodarstwo agroturystyczne zaprasza dzieci i ich rodziców do wspólnego świętowania urodzin.

Proponujemy bogaty pakiet usług oraz dużą ilość rozrywki dla najmłodszych, a także ich rodziców i opiekunów. Do zaoferowania mamy przepyszne jedzenie i smakołyki, możliwość noclegu w komfortowym hotelu oraz obcowanie z naturą na świeżym powietrzu. Zorganizuj niezapomniane urodziny w agroturystyce Inowrocław!

Urodziny agroturystyka Inowrocław

Urodziny dla dzieci ze zwierzętami i nie tylko

Pragniesz, aby Twoje dziecko świetnie się bawiło w dniu urodzin? Z nami to możliwe. Nasz ośrodek to świetna propozycja na zorganizowanie oryginalnej imprezy urodzinowej. Gospodarstwo Cwał mieści się niedaleko miasta Inowrocław, we wsi Jaksice. Panuje tutaj nieustanna sielanka na świeżym powietrzu połączona z aktywnościami.

Pomysłów na zorganizowanie urodzin w agroturystce jest mnóstwo. Oto kilka z nich:

  • jazda konna,
  • grillowanie,
  • skoki na trampolinie,
  • poznawanie zwierząt (konie, psy, koty, ptactwo),
  • smakowanie pysznych wyrobów (wędzona kiełbasa, chleb z pieca, suszone owoce),
  • możliwość skorzystania z basenu w okresie letnim.

U nas atrakcji na pewno nie zabraknie. Zadbamy o to, aby każde dziecko czuło się wyjątkowo. Urodziny agroturystka Inowrocław pozostaną miłym wspomnieniem na bardzo długo.

Inowrocław urodziny agroturystyka

Niezapomniana zabawa na świeżym powietrzu

Zorganizuj ten wyjątkowy dzień urodzin w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Oferujemy moc atrakcji i rozrywki na najwyższym poziomie. Organizujemy przyjęcia urodzinowe dla dzieci w sposób rzetelny i przemyślany. Zadowolenie najmłodszych jest dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do zarezerwowania terminu imprezy osobiście bądź przez telefon. Jesteśmy do Waszych usług!