Get Adobe Flash player

Tanie noclegi

Tylko kilka kilometrów dzieli Inowrocław od niewielkiej miejscowości jaką są Jaksice, gdzie w gospodarstwie wiejskim CWAŁ można w pełni odpocząć od hałasu i zgiełku związanego z miejskim życiem. Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę, która sprawi, że wypoczynek w pojedynkę, z rodziną lub znajomymi będzie w pełni udany.  
 
W naszym przypadku tanie noclegi wcale nie oznaczają braku wygód, jakiego oczekują Państwo podczas weekendowych lub też kilkudniowych wyjazdów. W każdym pokoju znajduje się telewizor, osobna łazienka (WC, prysznic lub wanna). Nasi goście mogą również korzystać z kuchni lub zdecydować się na wykupieniu posiłków serwowanych w jadalni (śniadania, obiady, kolacje), które w dużej mierze powstają przy użyciu produktów z naszego gospodarstwa. Z pewnością każdemu posmakują chleb z pieca, wędzona kiełbasa oraz suszone owoce.  
 
 
Tanie noclegi w Gospodarstwie Agroturystycznym CWAŁ to 5 pokoi, z których każdy został zaaranżowany w odmiennym stylu i dzięki temu stał się klimatyczną przestrzenią zachęcającą do błogiego wypoczynku. Dla naszych gości przygotowaliśmy 2 pokoje dwuosobowe oraz trzyosobowe i jeden pokój przeznaczony do użytku czterech osób.  
 
Podsumowując - Gospodarstwo Agroturystyczne CWAŁ to tanie noclegi, wiele udogodnień i atrakcji przegotowanych specjalnie dla naszych gości.  To także idealna baza wypadowa, aby zwiedzić chociażby już wcześniej wspomniany Inowrocław i Park Solankowy, Toruń (planetarium), Bydgoszcz oraz Szlak Piastowski (Kruszwica, Biskupin, Gniezno). 

Zapraszamy do naszej galerii

Cwał
88-181 Jaksice, Inowrocław
Kujawsko Pomorskie
trzciny