Agroturystyka staje się coraz bardziej popularną formą wypoczynku dla wszystkich, którzy pragną kilka dni odpocząć o miejskiego stylu życia, gdzie w pewnej chwili zaczyna brakować świeżego powietrza i ciszy. Jeśli zatem Państwa marzeniem jest spędzenie urlopu na wsi, gdzie ma się wrażenie, że czas zwalnia, a my możemy odpocząć, serdecznie zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego CWAŁ (Jaksice - woj. kujawsko-pomorskie).
 
W naszym wydaniu agroturystyka to m.in wyprawa na ryby, wieczory spędzone przy ognisku oraz chleb z w prawdziwego pieca, suszone owoce, wędzone wędliny, które to pochodzą z naszego gospodarstwa. 
 
Szczególnie agroturystyka polecana jest dla rodzin z małymi dziećmi. Wiejski klimat sprzyja zabawom na świeżym powietrzu oraz jest doskonałą okazją, aby nasi kilkuletni goście mogli poznać zwierzęta gospodarskie, pojeździć na kucyku oraz spróbować pajdy prawdziwego chleba. 
 
Naszym gościom oferujemy tanie i wygodne pokoje z łazienkami i telewizorem. Istnieje również możliwość wykupienia domowych posiłków (śniadania, obiady, kolacje). Przygotowaliśmy także wiele innych atrakcji. 
 
Pobyt w Gospodarstwie Agroturystycznym CWAŁ to również doskonała okazja, aby w ciągu kilku dni zwiedzić woj. kujawsko-pomorskie, które ma naprawdę wiele do zaoferowania. Miłośnicy historii mogą  zwiedzić Biskupin, Kruszwicę oraz Gniezno, a osoby borykające się ze schorzeniami układu oddechowego spędzić dzień w Inowrocławiu, gdzie znajdują się uzdrowiskowe tężnie.