Spanie Inowrocław. Nocleg w agroturystyce Cwał

Gospodarstwo w Jaksicach to miejsce, gdzie zregenerujesz swoje siły, pooddychasz świeżym powietrzem, wypoczniesz na świeżym powietrzu pośród roślinności i zwierząt. Gwarantujemy wypoczynek od wielkomiejskiego zgiełku i codziennego, szybkiego tempa życia. Ponadto na gości czeka mnóstwo atrakcji i rozrywki, a także możliwość spania w komfortowym hotelu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego ośrodka na wsi w województwie kujawsko – pomorskim i skorzystania z wszystkich dostępnych wygód i możliwości dostępnych w ofercie. Oferta skierowana zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Zadowolenie każdej grupy społecznej jest dla nas najważniejsze. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt, zabawa i spanie Inowrocław były bardzo udane i przyjemne.

Spanie Inowrocław

Noclegi w wiejskim klimacie połączone z licznymi atrakcjami

Decydując się na spędzenie urlopu, weekendu w agroturystyce Cwał, zyskujesz gwarancję niezapomnianego czasu pod wieloma aspektami. Goście mogą skorzystać z wielu form rozrywki:

  • łowienie ryb z łodzi,
  • grillowanie,
  • smakowanie wędzonych wędlin, suszonych owoców, grzybów, chleba z pieca,
  • jazda konna,
  • skoki z trampolin,
  • kontakt ze zwierzętami w gospodarstwie (konie, kucyki, psy, koty, ptactwo).

Po aktywnie spędzonym czasie, można się zregenerować w komfortowych pokojach, z których każdy jest zaaranżowany w innym stylu. Spanie Inowrocław to 5 pokoi – dwa pokoje 4 – osobowe oraz trzy pokoje 2 – osobowe. Pokoje z własną łazienką, telewizorem.

Inowrocław spanie

Agroturystyka w Jaksicach zaprasza do skorzystania z bogatego wachlarza usług

Jeśli pragniesz odpocząć, zaczerpnąć świeżego powietrza, koniecznie nas odwiedź. Zabierz ze sobą dzieci, rodzinę czy znajomych – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Moc atrakcji i rozrywki w połączeniu z błogim relaksem na łonie natury. Zarezerwuj termin swojego pobytu!