Gospodarstwo agroturystyczne kujawsko – pomorskie. Idealna forma odpoczynku

Czyste powietrze, kolorowe pola, zielone łąki, zachody słońca, które przyciągają uwagę każdego, cisza, spokój – to największe atuty gospodarstwa agroturystycznego w Jaksicach. Dzięki idealnemu położeniu wsi panuje tutaj nieprawdopodobne zacisze. Jeśli pragniesz odpocząć w naturalnych warunkach, w otoczeniu przyrody – roślin i zwierząt, a przy okazji świetnie się bawić i odkrywać to, co dotąd nieznane, nasza agroturystyka to doskonałe miejsce.

U nas na pewno nie będziesz się nudzić. Gwarantujemy moc atrakcji dla dorosłych i dzieci. Zapewniamy nocleg w komfortowych warunkach, pyszne jedzenie i dużą dawkę entuzjazmu i humoru. Zabierz rodzinę, bliskich i się przekonaj, że naprawdę warto!

Kujawsko-pomorskie gospodarstwo agroturystyczne

Obcowanie z przyrodą w gospodarstwie agroturystycznym w Jaksicach

Gospodarstwo agroturystyczne w kujawsko – pomorskim oraz pozostałych województwach stało się bardzo popularne wśród różnych grup społecznych i wiekowych. To forma wypoczynku, która pozwala odpocząć od miejskiego, szybkiego stylu życiu, a także hałasu i zgiełku. W naszym gospodarstwie czas zwalania, a rzeczywistość staje się zupełnie inna niż dotychczas.

Urlop na wsi to odpoczynek, który pozwoli się zregenerować i nabrać sił w 100%. Nasza agroturystyka ma do zaoferowania liczne atrakcje. Należą do nich między innymi:

  • jazda konna,
  • skoki na trampolinie dla dzieci,
  • kontakt ze zwierzętami w gospodarstwie (konie, kucyki, psy, koty, ptactwo),
  • grillowanie,
  • smakowanie wędzonych wędlin, suszonych owoców, domowego chleba,
  • łowienie ryb z łodzi.

Ponadto istnieje możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych, komunii, urodzin czy imprez integracyjnych na świeżym powietrzu. Zapewnimy nocleg w hotelu – tanie kwatery o dobrym standardzie.

Gospodarstwo agroturystyczne kujawsko-pomorskie

Przyjedź do nas!

Zaplanuj swój wymarzony urlop razem z nami! Spędź wolny czas w naszym ośrodku. Gospodarstwo agroturystyczne kujawsko – pomorskie to miejsce, gdzie poczujesz się naprawdę wyjątkowo!

Zachęcamy do rezerwacji terminu. Zagwarantuj sobie i swoim bliskim, rodzinie rozrywkę na najwyższym poziomie!